Osoby do kontaktu:
mgr inż. Magdalena Mielniczuk
Dział Funduszy Strukturalnych
22 234 + wew.
71 98
magdalena.mielniczukSPAMFILTER@pw.edu.pl
mgr inż. Małgorzata Szymańska
Dział Funduszy Strukturalnych
22 234 + wew.
64 50
malgorzata.szymanskaSPAMFILTER@pw.edu.pl
podniesienie innowacyjności przedsiębiorstw dzięki wykorzystywaniu rezultatów prac B+R w prowadzonej działalności gospodarczej.
brak określonego zakresu tematycznego.
przedsiębiorstwa, konsorcja przedsiębiorstw, konsorcja naukowo-przemysłowe (składające się z maksymalnie trzech podmiotów, w tym minimum jednego przedsiębiorstwa i minimum jednej jednostki naukowej).
Liderem jest zawsze przedsiębiorstwo.
Wnioskodawca może w projekcie powierzyć realizację części prac B+R podwykonawcy. Wartość prac realizowanych na zasadzie podwykonawstwa nie może przekroczyć:
Budżet: 300 000 000 PLN, w tym:
wyłącznie za pośrednictwem systemu informatycznego (link do systemu będzie aktywny od 22 marca 2021 r.)
Konkurs jest podzielony na rundy:
Uwaga: nabór wniosków w danej rundzie konkursu zostanie zamknięty, gdy suma wartości dofinansowania w złożonych wnioskach w ramach danej rundy przekroczy 500% alokacji danej rundy z zastrzeżeniem, że nabór wniosków w danej rundzie trwa co najmniej 7 dni.
Zgodnie z Pismem okólnym nr 3/2016 Rektora Politechniki Warszawskiej z dnia 20 maja 2016 r. dokumentację związaną z procesem zgłaszania się jednostek organizacyjnych PW w roli podwykonawcy prac merytorycznych w projekcie, w kwotach powyżej limitu wskazanego w pełnomocnictwach kierowników jednostek organizacyjnych PW, podpisuje Prorektor ds. Nauki za pośrednictwem Działu Komercjalizacji i Transferu Technologii CZIiTT PW.
dostępne są na stronie internetowej NCBR.