Granty na granty – promocja jakości IV (Horyzont Europa) – zamknięcie naboru

Dla osób, które planują składać wnioski w ramach programu Granty na granty – promocja jakości IV (Horyzont Europa), zbliża się kluczowy termin. Wszystkie otwarte wnioski muszą zostać złożone do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW) przed 6 listopada 2024 r.

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przypomina, że nabór wniosków do programu "Granty na granty – promocja jakości IV (Horyzont Europa)" zostanie zamknięty 6 listopada 2024 r. Wnioski oznaczone statusem „w przygotowaniu” po tym terminie nie będą rozpatrywane. Zachęcamy do ich złożenia przed upływem wyznaczonego terminu.

Nowy nabór w ramach programu Granty na granty – promocja jakości V zostanie uruchomiony 7 listopada 2024 r. Szczegółowe zasady nowego naboru będą zawarte w komunikacie Ministra Nauki, który zostanie opublikowany 7 listopada 2024 r. Przed złożeniem wniosku prosimy o dokładne zapoznanie się z jego treścią.

Szczegółowe informacje będą dostępne po 7 listopada 2024 r. na stronie MNiSW.