ABC wniosku projektowego w Horyzoncie Europa - szkolenie KPK

KPK/NCBR organizuje organizuje kolejne szkolenie on-line na temat przygotowania wniosku projektowego w programie Horyzont Europa.

Szkolenie składa się z 2 części:

• 12 marca 2024 roku, godz. 10.00-13.30 odbędzie się webinar pt. „ABC przygotowania wniosku projektowego w Horyzoncie Europa - część administracyjna A”.

Podczas szkolenia zostanie omówiona część administracyjna wniosku, jak również podane zostaną informacje, gdzie szukać dokumentacji konkursowej dotyczącej Horyzontu Europa.

Na szkolenie należy się zarejestrować. Szczegółowe informacje: dostępne są na stronie KPK/NCBR.

• 13 marca 2024 roku, godz. 10.00-14.30 odbędzie się webinar pt. „ABC przygotowania wniosku projektowego w Horyzoncie Europa - część merytoryczna B”.

Podczas szkolenia zostaną omówione kwestie, na które należy zwrócić uwagę, przygotowując wniosek dla projektów badawczo-innowacyjnych, innowacyjnych oraz wspierających.