Dodatkowe konsultacje dla zainteresowanych aplikowaniem w konkursach OPUS 29 i PRELUDIUM 24 (NCN)

Dział Projektów Krajowych Centrum Obsługi Projektów Politechniki Warszawskiej zaprasza na dodatkowe konsultacje dla osób zainteresowanych składaniem wniosków w konkursach OPUS 29 i PRELUDIUM 24.

Celem konsultacji jest wsparcie naukowców planujących złożenie wniosków, odpowiedzi na zadawane pytania z zakresu tematyki i zasad naboru, aplikowania, systemu OSF, kosztów kwalifikowalnych projektów, uczelnianych procedur itp.

Terminy konsultacji: 

  • 20 maja 2025 r. w godzinach 9:00-15:00 dla konkursu OPUS 29,
  • 21 maja 2025 r. w godzinach 9:00-15:00 dla konkursu PRELUDIUM 24.

Forma: online (platforma MS Teams) - prosimy o dzwonienie bezpośrednio do pracownika DPK COP poprzez aplikację MS Teams w podanych terminach i w podanym zakresie godzinowym.

Osoby prowadzące: pracownicy DPK COP:

  • konsultacje w zakresie konkursu OPUS 29 prowadzi opiekun konkursu w DPK COP Weronika Figurska,
  • konsultacje w zakresie konkursu PRELUDIUM 24 prowadzi opiekun konkursu w DPK COP Elżbieta Baranowska-Pytko.

Uwaga: Istnieje możliwość wcześniejszego przesyłania pytań/zagadnień, które chcieliby Państwo poruszyć podczas konsultacji. Zachęcamy do przesyłania pytań/zagadnień do 16 maja 2025 na poniżej podane adresy mailowe: