FENG - 2.2 First Team (FNP) – składanie wniosków do COP do 13 października

Ze względu na bardzo dużą liczbę wniosków, które przygotowywane są na naszej uczelni w ramach organizowanego przez Fundację na Rzecz Nauki Polskiej naboru FENG 2.2 – First Team, pragniemy poinformować, że ostateczną datą złożenia finalnej wersji dokumentów do COP jest 13 października br.

Dokumenty złożone po tym terminie mogą nie uzyskać akceptacji władz uczelni.

Celem konkursu jest wsparcie projektów ukierunkowanych na innowacyjne badania naukowe o dużym potencjale wdrożeniowym, pomoc w osiągnięciu samodzielności naukowej poprzez prowadzenie zespołu badawczego, rozwój naukowej współpracy międzynarodowej i współpracy z podmiotami gospodarczymi działającymi w Polsce, a także zwiększenie konkurencyjności polskich wniosków składanych do konkursów ERC.

Nabór w konkursie trwa do 18 października 2023 r.

Więcej o konkursie można przeczytać na naszej stronie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Martą Siewierą z Działu Funduszy Strukturalnych COP, tel. 22 234 71 99, e-mail: marta.siewiera@pw.edu.pl.