Jak skutecznie aplikować w konkursach OPUS 26 + LAP i SONATA 19? - ostatni moment na zapisanie się na szkolenie

Zapraszamy osoby planujące składanie wniosku w konkursach Narodowego Centrum Nauki na zorganizowane przez COP PW spotkanie informacyjne poświęcone konkursom OPUS 26 + LAP oraz SONATA 19. Spotkanie odbędzie się 16 listopada w formule online.

W trakcie spotkania przedstawimy informacje ogólne o konkursach, omówimy zasady, sposób i procedury aplikowania oraz przedstawimy informacje pomocne w prawidłowym wypełnieniu i złożeniu wniosku.

Prowadzący szkolenie: pracownicy Centrum Obsługi Projektów

Termin: 16 listopada 2023 r., godz. 11.00-12.30

Miejsce: online (platforma MS Teams)

Link do spotkania na MS Teams zostanie rozesłany do osób zarejestrowanych 15 listopada 2023 r.

Jednocześnie przypominamy o możliwości zapoznania się z instrukcjami składania wniosków w ww. konkursach. Instrukcje, które pomagają przejść przez proces składania wniosków w systemie OSF, dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce Strefa Wiedzy