Nabór ekspertów do projektu „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności”

Minister Nauki ogłasza nabór kandydatów na ekspertów do zespołu doradczego w ramach projektu „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności”.

Do zadań ekspertów będzie należała m.in.:

• ocena merytoryczna ofert złożonych przez uczelnie w projekcie „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności”, realizowanym w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027,
  • przedstawienie Ministrowi Nauki listy ofert rekomendowanych do finansowania w ramach projektu wraz z określeniem proponowanej wysokości dofinansowania.

Ekspertem może zostać osoba, która spełnia łącznie następujące warunki:

• jest nauczycielem akademickim zatrudnionym w uczelni,
  • posiada minimum 2-letnie doświadczenie w dziedzinie nauki oraz dyscyplinie naukowej i artystycznej, którą reprezentuje oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych ze studentami lub studentkami i ocenie efektów uczenia się, w tym w ocenie wybitnych studentów lub studentek.

Zgłoszenia należy składać do 2 lipca 2024 r. Więcej informacji: na stronie MNiSW.