Zmiana terminu spotkania nt. konkursu FENG - 2.2 First Team - 1/2024 (FNP)

Spotkanie, pierwotnie zaplanowane na 7 października, z przyczyn niezależnych od organizatorów zostaje przesunięte na 8 października 2024 r., godz. 10:00-11.30 w sali 4.07 (czwarte piętro) w budynku przy ul. Rektorskiej 4. Spotkanie będzie także transmitowane poprzez platformę Microsoft Teams.

Celem spotkania będzie przybliżenie tematyki i zasad naboru w konkursie FENG - 2.2 First Team - 1/2024 (FNP), a także udzielenie odpowiedzi na pytania potencjalnych wnioskodawców z naszej uczelni.

W spotkaniu udział weźmie również Pan dr hab. inż. Marcin Słoma, profesor uczelni, który pozyskał już projekt w ramach pierwszej edycji tego naboru w 2023 roku.

Pracownicy DFS COP przedstawią główne założenia formalne konkursu, a Pan Profesor podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami przy aplikowaniu oraz będzie mógł wesprzeć zainteresowanych w merytorycznym dopracowaniu pomysłu i zwiększeniu szans na pozyskanie projektu.

Osoby prowadzące:

• Marta Siewiera, DFS COP
  • Joanna Jaguszewska, DFS COP
  • dr hab. inż. Marcin Słoma, Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Termin: 8 października 2024 r., godz. 10:00-11.30

Miejsce: sala 4.07 (czwarte piętro) w budynku przy ul. Rektorskiej 4 lub transmisja przez Microsoft Teams