Spotkanie informacyjne dot. raportów z realizacji projektów badawczych w ramach konkursów NCN ze szczególnym uwzględnieniem publikowania w Open Access

Zapraszamy Kierowników realizujących projekty badawcze finansowane ze środków Narodowego Centrum Nauki na spotkanie dotyczące przygotowania i składania raportów.

Szczególnie zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu kierowników, którzy będą składać raporty roczne za 2024 r. oraz wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat otwartego dostępu do publikacji naukowych i danych badawczych w kontekście wymogów NCN.

Agenda spotkania:

  1. Raport roczny, raport końcowy, raport z Miniatury - obowiązujące terminy
  2. Raporty roczne za 2024 r.
  3. Raporty końcowe
  4. Procedowanie raportów – jak wygląda obieg dokumentów
  5. Materiały pomocnicze - instrukcje sporządzania raportów NCN
  6. Najczęściej popełniane błędy
  7. Otwarty dostęp do publikacji naukowych i danych badawczych w kontekście wymogów NCN
  8. Gdzie szukać wsparcia? Informacje na stronie COP (strefa wiedzy)

 Prowadzący szkolenie: pracownicy Centrum Obsługi Projektów, Biblioteki Głównej

Termin: 27 lutego 2025 r., godz. 10.00-11.30.

Miejsce: online (platforma MS Teams). Link do spotkania zostanie wysłany w dniu 26 lutego 2025 r. (do osób, które wypełnią formularz zgłoszeniowy).

Zgłoszenie: formularz zgłoszeniowy